First Division
Fr 18:30
Superliga
Fr 19:00
First Division
Lo 14:00
First Division
Lo 15:00
First Division
So 13:00
De vigtigste fodboldkampe i denne uge fra mandag til torsdag.
De kommende kampe i weekenden fra fredag til sondag.
Hvad finder du pa denne side?

Fodbold Weekend (2022) - fodbold-idag.dk. Du vil blive overrasket...

Fr 19:00
So 14:00
So 14:00
So 16:00
So 18:00
Fr 19:00
Fr 19:00
- : -
So 18:00
So 18:00
01.
(01.)
22
+08
16:08
06-04-00
10
02.
(02.)
20
+06
15:09
06-02-02
10
03.
(03.)
19
+04
15:11
06-01-03
10
04.
(04.)
16
+04
16:12
05-01-04
10
05.
(05.)
16
+04
14:10
05-01-04
10
06.
(06.)
14
-01
09:10
04-02-04
10
07.
(07.)
13
+01
18:17
03-04-03
10
08.
(08.)
13
-05
12:17
04-01-05
10
09.
(09.)
12
+00
17:17
04-00-06
10
10.
(10.)
11
-05
10:15
03-02-05
10
11.
(11.)
9
-05
09:14
02-03-05
10
12.
(12.)
3
-11
08:19
00-03-07
10
Fr 18:30
Fr 18:30
01.
(01.)
24
+18
24:06
08-00-02
10
02.
(02.)
23
+18
27:09
07-02-01
10
03.
(03.)
20
+08
23:15
06-02-02
10
04.
(04.)
19
+04
15:11
05-04-01
10
05.
(05.)
18
+03
19:16
06-00-04
10
06.
(06.)
17
+04
17:13
05-02-03
10
07.
(07.)
14
+02
16:14
04-02-04
10
08.
(08.)
11
-06
14:20
03-02-05
10
09.
(09.)
8
-03
15:18
02-02-06
10
10.
(10.)
7
-14
09:23
02-01-07
10
11.
(11.)
6
-15
04:19
01-03-06
10
12.
(12.)
2
-19
05:24
00-02-08
10
01.
(01.)
17
+11
15:04
05-02-00
07
02.
(02.)
15
+02
09:07
05-00-02
07
03.
(03.)
14
+05
10:05
04-02-01
07
04.
(04.)
13
+05
12:07
04-01-02
07
05.
(05.)
12
+13
19:06
03-03-01
07
06.
(06.)
12
+05
10:05
03-03-01
07
07.
(07.)
11
+01
14:13
03-02-02
07
08.
(08.)
11
-03
07:10
03-02-02
07
09.
(09.)
10
+03
11:08
02-04-01
07
10.
(10.)
9
+01
13:12
02-03-02
07
11.
(11.)
9
-05
05:10
03-00-04
07
12.
(12.)
8
-03
09:12
02-02-03
07
13.
(13.)
6
-02
07:09
01-03-03
07
14.
(14.)
6
-06
08:14
01-03-03
07
15.
(15.)
5
-03
09:12
01-02-04
07
16.
(16.)
5
-03
07:10
00-05-02
07
17.
(17.)
5
-07
05:12
01-02-04
07
18.
(18.)
1
-14
05:19
00-01-06
07
01.
(01.)
18
+10
17:07
06-00-01
07
02.
(02.)
17
+17
23:06
05-02-00
07
03.
(03.)
17
+11
18:07
05-02-00
07
04.
(04.)
13
+06
11:05
04-01-01
06
05.
(05.)
12
+00
08:08
04-00-02
06
06.
(06.)
11
+01
12:11
03-02-02
07
07.
(07.)
10
-01
08:09
03-01-02
06
08.
(08.)
9
+09
15:06
02-03-01
06
09.
(09.)
9
+03
15:12
02-03-02
07
10.
(10.)
8
+01
08:07
01-05-01
07
11.
(11.)
8
+00
10:10
02-02-02
06
12.
(12.)
8
-13
06:19
02-02-03
07
13.
(13.)
7
-01
05:06
01-04-02
07
14.
(14.)
7
-04
07:11
02-01-04
07
15.
(15.)
7
-04
06:10
02-01-04
07
16.
(16.)
6
-02
07:09
01-03-02
06
17.
(17.)
6
-04
03:07
01-03-03
07
18.
(18.)
4
-06
03:09
01-01-05
07
19.
(19.)
4
-11
06:17
01-01-05
07
20.
(20.)
1
-12
10:22
00-01-06
07
Lo 14:00
Lo 14:00
So 14:00
So 14:00
01.
(01.)
18
+11
17:06
06-00-00
06
02.
(02.)
16
+17
18:01
05-01-00
06
03.
(03.)
15
+06
10:04
05-00-01
06
04.
(04.)
13
+08
12:04
04-01-01
06
05.
(05.)
12
+02
07:05
04-00-02
06
06.
(06.)
11
+08
10:02
03-02-01
06
07.
(07.)
10
+04
10:06
03-01-02
06
08.
(08.)
10
-01
07:08
03-01-02
06
09.
(09.)
9
+05
10:05
03-00-03
06
10.
(10.)
8
-01
06:07
02-02-02
06
11.
(11.)
7
+00
07:07
02-01-03
06
12.
(12.)
7
-01
07:08
02-01-03
06
13.
(13.)
7
-05
08:13
02-01-03
06
14.
(14.)
7
-06
06:12
02-01-03
06
15.
(15.)
5
-04
07:11
01-02-03
06
16.
(16.)
4
-03
04:07
01-01-04
06
17.
(17.)
4
-05
07:12
01-01-04
06
18.
(18.)
4
-08
03:11
01-01-04
06
19.
(19.)
3
-13
01:14
01-00-05
06
20.
(20.)
1
-14
02:16
00-01-05
06
Lo 17:00
Lo 17:00
Lo 21:00
Lo 21:00
So 13:00
So 13:00
So 15:00
So 15:00
So 15:00
So 15:00
- : -
So 15:00
So 15:00
So 15:00
So 15:00
- : -
So 17:05
So 17:05
So 20:45
So 20:45
Lo 15:00
Lo 18:00
Lo 20:45
So 12:30
So 15:00
So 15:00
Lo 15:00
Lo 15:00
Lo 18:00
Lo 18:00
- : -
Lo 20:45
Lo 20:45
- : -
So 12:30
So 12:30
- : -
So 15:00
So 15:00
So 15:00
So 15:00
So 20:45
So 20:45
Kvalifikation til 3. runde
Fr 21:00
Fr 21:00
Needham Market
- : -
Brightlingsea Regent
Lo 13:30
Lo 13:30
Lo 15:00
Lo 15:00
Anstey Nomads
- : -
Shefford Town & Campton
Lo 16:00
Lo 16:00
Gainsborough Trinity
- : -
Worksop Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Bamber Bridge
- : -
Buxton
Lo 16:00
Lo 16:00
South Shields
- : -
Marske United
Lo 16:00
Lo 16:00
Hyde United
- : -
Darlington
Lo 16:00
Lo 16:00
Chester
- : -
Hanley Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Scarborough Athletic
- : -
Curzon Ashton
Lo 16:00
Lo 16:00
Chorley
- : -
Blyth Spartans
Lo 16:00
Lo 16:00
Stocksbridge Park Steels
- : -
Ashington AFC
Lo 16:00
Lo 16:00
Clitheroe
- : -
Bury AFC
Lo 16:00
Lo 16:00
Peterborough Sports
- : -
Hemel Hempstead Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Cheshunt
- : -
Kidderminster Harriers
Lo 16:00
Lo 16:00
AFC Hornchurch
- : -
Braintree Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Coalville Town
- : -
AFC Sudbury
Lo 16:00
Lo 16:00
Billericay Town
- : -
Biggleswade Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Alvechurch
- : -
Nuneaton Town
Lo 16:00
Lo 16:00
King's Lynn Town
- : -
Kettering Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Romford
- : -
Chelmsford City
Lo 16:00
Lo 16:00
Basford United
- : -
Boston United
Lo 16:00
Lo 16:00
Banbury United
- : -
Berkhamsted
Lo 16:00
Lo 16:00
St Ives Town
- : -
Chasetown
Lo 16:00
Lo 16:00
Taunton Town
- : -
Walton & Hersham
Lo 16:00
Lo 16:00
Dulwich Hamlet
- : -
Folkestone Invicta
Lo 16:00
Lo 16:00
Hendon
- : -
Herne Bay
Lo 16:00
Lo 16:00
Weston-super-Mare
- : -
Helston Athletic
Lo 16:00
Lo 16:00
Carshalton Athletic
- : -
Havant & Waterlooville
Lo 16:00
Lo 16:00
Metropolitan Police FC
- : -
Chippenham Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Hampton & Richmond
- : -
Paulton Rovers
Lo 16:00
Lo 16:00
Weymouth
- : -
Welling United
Lo 16:00
Lo 16:00
Oxford City
- : -
Plymouth Parkway
Lo 16:00
Lo 16:00
Gloucester City
- : -
Merthyr Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Worthing
- : -
Eastbourne Borough
Lo 16:00
Lo 16:00
Three Bridges
- : -
Hereford
Lo 16:00
Lo 16:00
Bath City
- : -
Sevenoaks Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Beckenham Town
- : -
Binfield
Lo 16:00
Lo 16:00
Yate Town
- : -
Bracknell Town
Lo 16:00
Lo 16:00
Swindon Supermarine
- : -
Farnborough
Lo 16:00
Lo 16:00
Hanwell Town
- : -
Ebbsfleet United
Lo 18:15
Lo 18:15
Lo 18:15
Lo 18:15
Lo 20:45
Lo 20:45
So 16:00
So 16:00
So 18:30
So 18:30
So 21:00
So 21:00
Lo 17:00
Lo 17:00
11
Huachipato
- : -
Lo 20:00
Lo 20:00
So 01:00
So 01:00
So 17:00
So 17:00
So 23:00
So 23:00
Clausura ≫ Round 15
Lo 21:00
Lo 21:00
19
Cortuluá
- : -
So 01:10
So 01:10
So 23:05
So 23:05
Clausura ≫ Round 13
Lo 16:30
Lo 16:30
Lo 18:45
Lo 18:45
Lo 20:00
Lo 20:00
Lo 21:00
Lo 21:00
So 12:15
So 12:15
So 14:30
So 14:30
So 14:30
So 14:30
So 20:00
So 20:00
Lo 13:30
Lo 13:30
Lo 16:00
Lo 16:00
So 13:30
So 13:30
So 13:30
So 13:30
So 16:00
So 16:00
So 19:00
So 19:00
Lo 16:00
So 17:00
So 17:00
So 17:00
So 17:00
So 17:00
- : -
So 17:00
So 17:00
Lo 16:30
Lo 16:30
Lo 19:00
Lo 19:00
So 16:30
So 16:30
So 19:00
So 19:00
So 21:30
So 21:30
Verserende
07
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
06
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
06
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
12
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
07
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
08
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
05
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
03
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
05
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
05
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
05
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
07
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
03
Direkte
00
Faerdig
00
Verserende
08
Direkte
00